להצטרפות לחצו כאן

IOT האינטרנט של הדברים

חברת בקרים 7

מהפכת ה"אינטרנט של הדברים"

סלולר iot

 

בשנים האחרונות קהילת הטכנולוגיה בעולם עוסקת יותר ויותר במהפכת ה-Internet of Thing) IoT) או בעברית "האינטרנט של הדברים". לאחרונה אנו עדים לתאוצה הולכת וגוברת של אפיון והטמעת הטכנולוגיות השונות וחיבור של יותר ויותר "דברים" לרשת.

ישנם שלל וקטורים כגון: ערים חכמות, תשתיות (מים, חשמל, גז וכו'), אנרגיה מתחדשת, תעשיית הרפואה, מצלמות אבטחה, תחבורה, שירותי קהילה (לדוגמא, חניונים, פחי זבל וכו') אשר המטרה של כולם היא לאסוף נתוני תפעול חשובים על מנת לשפר ולייעל את הזמן, כסף, בטחון, בריאות ועוד, וכמו כן לנתח נתוני זמן אמת ולבצע אוטומציה של קבלת החלטות.

חברת בקרים 7, אשר מתמחה בקישוריות סלולרית, ניהול ובקרה של "דברים" מביאה פתרון מקצה לקצה על מנת לאפשר לך הלקוח מינימום התעסקות בנושא הקישריות במקסימום אבטחה.

כאשר מחברים מוצרי בקרה שונים לרשת האינטרנט באמצעות רכיבים סלולריים, נדרשים לפתרונות בכמה תחומים:

 

  1. אפיון – השלב הראשוני בכל פרויקט IoT מוצלח הוא אפיון מדויק של צרכי הלקוח. סלולר iot

חברת בקרים 7 מסייעת ללקוחותיה לאפיין את צרכי קישוריות הסלולר והחבילות הנדרשות להצלחתו של הפרויקט מבחינת עלויות, וכמו כן מבחינת אבטחה, למשל: הגדרת רמות אבטחה, בניית APN  ייעודי, כתובות IP קבועות/ציבוריות/פרטיות ועוד.

 

  1. מעקב אחרי ההתקנות של כרטיסי הסים – לעיתים קרובות ההתקנה של כרטיסי הסים נעשית ע"י מספר טכנאים שונים ולאורך זמן מתמשך.
    חברת בקרים 7 בשיתוף הלקוח מאפיינת את תהליך הטמעת כרטיסי הסים ובונה עבור לקוחותיה אפליקציה ידידותית שתאפשר לכל טכנאי להיות עצמאי בהפעלה והתקנה של כרטיס סים.

נתוני כרטיסי הסים ("הדברים") מרוכזים בטבלה המכילה אינפורמציה רלוונטית כגון: כתובת IP, מיקום, שם אתר, גודל חבילה, מספר סידורי של הבקר ועוד.

בסוף כל חודש, כל המידע הנ"ל מתורגם לחשבונית אחת פשוטה וברורה. מכנה משותף להרבה חברות שאנחנו פוגשים הוא העובדה הפשוטה שאין להם שליטה ובקרה מלאה על המנויים שלהם. לא ידוע היכן מותקנים וישנם הרבה חבילות לא מותאמות שסובלות מחריגות ועודפי תשלום.

בקרים 7 פותרת את כל הבעיות באמצעות ניהול חכם של תהליכי ההטמעה ומסד נתונים מאורגן ונוח למעקב על המנויים.

 

  1. חבילה מותאמת – חבילות הסלולר המוצעות ע"י חברות הסלולר הם חבילות מדף שבדרך כלל לא תואמות כמו "כפפה ליד" עבור הצורך של מוצרי הבקרה. דבר זה גורם מצד אחד לקחת חבילה עם יכולות מוגבלות מתוך הרצון לחסוך בעלויות תוך כדי ויתור על האפשרויות הקיימות בציוד בקרה – לדוגמא, ויתור על כתובת IP קבוע.
    מצד שני רכישת חבילה נתונים גדולה מהצורך האמיתי של הבקר ותשלום תעריף גבוה באופן יחסי.

בזכות המערכת העוצמתית לניהול רשת הסלולר העומדת לרשותינו, אנו מחזיקים ביכולות השוות למפעיל וירטואלי וכתוצאה מכך באפשרותינו לתפור לכל לקוח את החבילה האופטימלית בשבילו. דבר זה מאפשר ללקוחותינו לשלם בדיוק לפי השימוש ולא מעבר לכך.

 

  1. קישוריות גלובלית – חברות בעלות פעילות גלובלית, נתקלים בקשיים מול מפעילים במדינות היעד כאשר מדובר על קישוריות סלולרית. החל מחבילות לא מותאמות, מחיר יקר, שירות לקוחות בשפה זרה ועוד.

הסים הגלובלי של חברת בקרים 7 נותן מענה מושלם לצרכים אלו. כל מה שנדרש מהלקוח הוא לחבר את הסים לציוד הייעודי במדינה אותה הוא בוחר ולהנות משירותי קישוריות ותעריפים זולים בדיוק כמו מנוי מקומי.

 

  1. התראות – תמורת תשלום נוסף, חברת בקרים 7 מתאימה מערכת התראות משוכללת שתעניק לציוד המותקן בשטח יתרונות תפעוליים חדשים. מלבד התרעה בסיסית על אחוז ניצול מהחבילה יש באפשרותנו לנטר כל פעילות שמתרחשת עם כרטיס הסים ולהסב אותה להתראה.

דוגמא 1: אם הבקר משדר הודעת טקסט או מבצע שיחה ישנה אפשרות "לאסוף" התרחשות אלו ולהפוך אותם להודעות שנשלחות מהשרת למספר רב של לקוחות.

דוגמא 2: כרטיס סים ללא קליטה יתורגם מיד להתראה על בעיית תקשורת.

למעשה, אנו בחברת בקרים 7 הופכים את כלל הפעילות של כרטיס הסים למערכת I/O  שעומדת בפני עצמה.

מפעילות סלולר

בודק נתונים
Frame (3)
foot-dots
נחל רותם ד.נ עמק בית שאן מיקוד 1093100
054-6734369
04-9835637
bakarim7@gmail.com
התקשרו עכשיו